Zaparzyłam zieloną herbatę.
W tle słychać smooth jazz, na kolanach kolejna książka a w ręku długopis do robienia notatek.

Dominika prywatnie

Uwielbiam się uczyć, czytać, bazgrać po książkach zaznaczając fragmenty i przemyślenia. Moje myśli wciąż ścigają się ze słowami, prowokując nieustanne pytania i dyskusje szukając odpowiedzi.

Uwielbiam pisać. Rozwijają mi się w ten sposób myśli, układają w papierowe plany i realne marzenia. Jestem wolna, spokojna, szczęśliwa.

Najważniejszy jest dla mnie balans. Holistycznie dbam o wszystkie obszary mojego życia. Uwielbiam moją rodzinę  i przyjaciół, oraz nasze rozmowy przy dobrym jedzeniu.
Moje życie spełniam w relacji z drugim człowiekiem.

Ciekawi mnie wiele rzeczy, ale nieustannie fascynują mnie ludzie, ich motywacje i wybory.
Bardzo lubię słuchać. Jestem otwarta na zmiany, wyzwania i mierzenie się ze sobą. Poprzez rozwój osobisty i duchowy staram się być lepszym człowiekiem.

Jestem dumną współtwórczynią naszej świetnej, zaprzyjaźnionej ze sobą rodziny. Znamy się dobrze, pomagamy sobie, lubimy spędzać razem czas, oglądać dobre filmy i dyskutować.
Nie umiem szyć i nie potrafię piec ciast, natomiast świetnie gotuję i w kuchni bardzo odpoczywam.

W mojej sypialni na łóżku i podłodze walają się książki, a w szafie najwięcej jest ciuchów z jeansu.

Nigdy bym nie pomyślała, że wezmę się na poważnie za swoje finanse.

W końcu byłam wolną i spontaniczną kobietą,
a nie jakąś sknerą, żeby się ograniczać i ciągle sobie czegoś odmawiać. A poza tym, uważałam, że szkoda czasu na jakieś nudy, zbieranie paragonów i analizowanie kosztów. Eee nie…
Nigdy! Ja, Dominika, nie chciałam być nudna!!!
Chciałam być spontaniczna, odważna, szalona i wolna. Hmm…

Dzisiaj już nie ma we mnie buntu.
Dzisiaj dojrzałam do momentu, w którym z wolnej, spontanicznej dziewczyny, której nikt nie ma prawa mówić, na co ma wydawać kasę, rozwinąć się w pełni niezależną kobietę z konkretnym planem finansowym, pod moją osobistą kontrolą i wpływam.
I dopiero teraz, paradoksalnie, niezależna finansowo, mogę być naprawdę spontaniczna!
Moja motywacja do wszystkich działań oparta jest na głębokich wartościach, a ich podstawą jest szeroko rozumiana duchowość, którą oddycham.

Bardzo miło mi Ciebie poznać.

Dominika

Scroll to Top