Ja nie uczę jak zatkać szmatą cieknącą rurę, tylko jak naprawić rurę, żeby nie zalała Twojego domu. Czyli, co możesz zrobić sama, żeby ufać sobie, żyć bezpiecznie i spokojnie.

Dominika Pobłocka

Skończyłam Marketing i Zarządzanie w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni o specjalizacji Psychologia Biznesu. Pracę dyplomową pisałam o oporze i wewnętrznych blokadach w procesie zarządzania życiowymi zmianami.

Temat rozwoju, dyscypliny i samodoskonalenia towarzyszył mi od najmłodszych lat. Trenowałam różne dyscypliny sportowe, wygrywając i osiągając sukcesy.
Treningi nauczyły mnie cierpliwości, wytrwałości
i poczucia sprawczości.
Życie jednak rozgrywa swoje własne zawody
i niestety, nie zawsze można świętować tylko zwycięstwa.
Przekonałam się o tym bardzo dotkliwie, właśnie w sferze moich finansów. Jednego roku straciłam biznes, zostając z długami i załamaniem nerwowym.

W 2014 roku przyleciałam do Wielkiej Brytanii z £200 w kieszeni. Po pierwszym roku, spłaciłam długi w Polsce.
Po kolejnych 4 latach kupiłam i wyposażyłam w nowe meble moje pierwsze, wymarzone mieszkanie.

Jak to się stało?

Nie wygrałam na loterii, ani nie dostałam od rodziców. Zmieniłam swoje nastawienie oraz przekonania i zaczęłam trenować. Zaczęłam tym codziennie żyć.
Postanowiłam uporządkować moje finanse, przekonania i nawyki. Tym razem mi się udało, ponieważ zaczęłam zmianę od najgłębszych wartości. Pierwszy raz połączyłam zarządzanie twardych finansów z rozwojem szerokopojętej, miękkiej duchowości.

Nie twierdzę, że jest to podstawowy i jedyny czynnik wygranej, albo, że najlepszy dla Ciebie.
Są różne sposoby i metody osiągania celów, motywowania i planowania.
Ja przedstawiam Tobie moją perspektywę i moje doświadczenie.
Wybór należy do Ciebie.

Znam obie strategie. Płytką i głęboką.
Kiedyś, zarządzałam swoim życiem według klasycznych metod. Planowałam, organizowałam i osiągałam cele, ale kosztowało mnie to bardzo dużo wysiłku i poświęcenia. Byłam zmęczona, wiecznie niezadowolona, czułam się pusta i nie miałam siły cieszyć się sukcesem.

Teraz, spełniam marzenia z lekkością, radością i życiową energią. Wypełnia mnie pasja i ciekawość kolejnych wyzwań.

Mój sukces, jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem tego, jak wiele wnoszą głębokie wartości w procesie wprowadzania zmian.
Ja opowiadam i dzielę się moją historią.
Ty zdecyduj, co pasuje do Ciebie. 

Warsztaty i praktyki z przekonaniami metodą Byron Katie “The Work” oraz Certyfikat Trenerki Radykalnego Wybaczania uzyskany w Instytucie Colina Tippinga w Polsce oraz moje unikatowe doświadczenia i umiejętności interpersonalne dają mi pełne kompetencje do prowadzenia sesji indywidualnych.

Scroll to Top