fbpx

Zaparzyłam zieloną herbatę. W tle słychać smooth jazz, na kolanach kolejna książka, w ręku długopis do robienia notatek.

Uwielbiam się uczyć, czytać, bazgrać po książkach zaznaczając fragmenty i przemyślenia. Tak wygląda każda moja książka. Moje myśli wciąż ścigają się ze słowami, prowokując nieustanne pytania i dyskusje. Uwielbiam pisać. Rozwijają mi się w ten sposób myśli, układają w papierowe plany i realne marzenia. Siedzę na sofie wolna, spokojna, szczęśliwa.

Najważniejsza jest dla mnie dbałość o rodzinę i przyjaciół oraz nasze rozmowy przy jedzeniu. Moje życie spełniam w relacji z drugim człowiekiem

Ciekawi mnie wiele rzeczy, ale nieustannie fascynują mnie ludzie, ich motywacje i wybory. Bardzo lubię słuchać. Jestem otwarta na zmiany, wyzwania i mierzenie się ze sobą. Poprzez rozwój z dnia na dzień staram się być lepszym człowiekiem i zachować harmonię we wszystkich obszarach mojego życia.

Jestem dumną współtwórczynią naszej świetnej, zaprzyjaźnionej ze sobą rodziny. Znamy się dobrze, pomagamy sobie, lubimy spędzać razem czas, oglądać dobre filmy i dyskutować.

Nie potrafię piec ciast, ale eksperymentuję i kocham moją wege kuchnię. W mojej sypialni na łóżku i podłodze walają się książki, a w szafie najwięcej jest ciuchów z jeansu.

Nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś wezmę się na poważnie za swoje finanse.

W końcu jestem wolną i spontaniczną kobietą, a nie jakąś sknerą, żeby się ograniczać i ciągle sobie czegoś odmawiać. A poza tym, szkoda czasu na jakieś nudy, zbieranie paragonów i analizowanie kosztów. Eeeeee nie… Nigdy! Ja, Dominika, nie jestem nudna!!! Jestem spontaniczna, szalona i wolna. Hmmmmmm…

To już przeszłość. Dzisiaj dojrzałam do momentu, w którym z wolnej spontanicznej dziewczyny, której nikt nie ma prawa mówić, na co ma wydawać kasę, rozwinąć się w pełną niezależności bezpieczną kobietę z konkretnym planem finansowym pod moją osobistą kontrolą. Moja motywacja do wszelkiego działania oparta jest na głębokich wartościach, a ich podstawą jest szeroko rozumiana duchowość, którą oddycham.

Bardzo miło mi Ciebie poznać.

Dominika