fbpx

Sesja indywidualna

1:1

Dzięki wiedzy technicznej na temat pieniędzy oraz świadomości przekonań możesz samodzielnie wprowadzić niezwykłe zmiany w swoim życiu!
I do tego Cię serdecznie zachęcam.

W procesie transformacji ważne jest, żeby korzystać również ze wsparcia profesjonalisty.

W sytuacji, gdy sprawdziłaś, że samodzielna praca i rozwój, nie są dla Ciebie łatwe, oraz potrzebujesz wsparcia, żeby ktoś poprowadził Cię za rękę, by zajrzeć głębiej do natury przekonań, zapraszam Cię na sesje indywidualne ze mną.

Jeśli czujesz, że na głębszym poziomie blokady powodują, że nie możesz ruszyć z miejsca, sprawdź, czy sesje indywidualne są dla Ciebie.

Jeśli jesteś już świadoma tego, jakie są Twoje blokujące przekonania i korzystasz z narzędzi do porządkowania pieniędzy, ale mimo tego, czujesz blokady w zarabianiu pieniędzy, to sesje indywidualne są doskonałym rozwiązaniem.

Znowu ominął Cię awans w pracy?
Kolejny raz nie dostałaś podwyżki?
Pieniądze w równych cyklach pojawiają się i potem znikają?
Kolejny raz straciłaś duże pieniądze w podobnych okolicznościach?
Nie możesz rozwinąć potencjału i zarabiać tyle, ile jesteś warta?
Dobrze zarabiasz, ale wciąż jesteś uwikłana w jakieś długi?
Masz pieniądze, ale z jakiegoś powodu wszystko tracisz?
Chciałabyś założyć albo rozwinąć swój biznes, ale coś Cię przed tym blokuje?

Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem, są sesje indywidualne.

Na sesjach indywidualnych pracujemy konkretnie, tylko nad Twoimi przekonaniami i blokadami.
Podczas sesji wchodzimy prosto do blokujących przekonań, rozbrajamy je, oraz uwalniamy je raz na zawsze, otwierając Cię na pełnię możliwości, satysfakcję i dobrobyt.
Sesje indywidualne to czas tylko dla Ciebie.
W bezpiecznej i w pełni poufnej przestrzeni możesz odkryć to, co się kryje pod powierzchnią zakodowanych informacji Twoich doświadczeń.

Mam na imię Dominika, jestem certyfikowaną trenerką rozwoju osobistego i duchowego. Pracuję z przekonaniami metodą Byron Katie oraz narzędziami Radykalnego Wybaczania, które rewolucjonizują współczesną przestrzeń samorozwoju.

Zapraszam na pierwszą, bezpłatną 15-minutową rozmowę, żebym mogła się Tobie przedstawić oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.

„Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.”
Anthony de Mello

Chcesz spróbować na początek podejść do tematu porządkowania pieniędzy samodzielnie? Workbook to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

5/5

Zdecydowanie polecam! Wiele wartościowych porad, w jaki sposób kontrolować własne wydatki.

Moim zdaniem jest to pozycja dla każdego, komu pieniądze „gdzieś” uciekają i nie wiedzą dlaczego. Od dawna miałam z tym problem, a tu udało mi się znaleźć świetne porady!

Można spojrzeć z boku na swoje przekonania o pieniądzach, co daje możliwość zmiany tych niewłaściwych. Teraz czas wdrożyć to w życie. Podoba mi się taki prosty, zrozumiały sposób mówienia o pieniądzach. Zdecydowanie polecam wypełnienie zadań, otwierają oczy na wiele spraw.

Katarzyna Polańska Fotografia

5/5

Myślałam, że wiem wszystko o organizacji finansów osobistych, ale nie sądziłam, że przekonania są w tym takie istotne. Podoba mi się, że można sobie zadania rozpisać. Bardzo praktyczny workbook. Polecam każdej kobiecie, która lubi wzbogacać swój warsztat o nowe narzędzia.

Monika Gawerek

5/5

Workbook „Porządek z pieniędzmi i głową” bardzo pomógł mi w uporządkowaniu finansów, osobistych i firmowych. Ale nie tylko. To świetne narzędzie, które pozwoliło mi na uporządkowanie głowy, a w szczególności mojego podejścia do pieniędzy. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby w końcu kompleksowo ogarnąć sprawy finansowe!

Ewa Zawidzka

Dołącz do grona zadowolonych czytelniczek